Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2021

W tym roku Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE)  odbędą się w formule hybrydowej w weekend – 17-19 września. DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert. Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Zgłoś swój projekt!

Chcesz przedstawić swój projekt, który został zrealizowany dzięki środkom unijnym? A może chciałbyś pokazać innym wirtualny spacer lub warsztat? Wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

W tym roku można zgłaszać zarówno materiały do umieszczenia na stronie internetowej, jak i wydarzenia stacjonarne.

Wybierz formularz udziału online, jeśli chcesz zgłosić materiał video na naszą stronę. Natomiast jeśli planujesz atrakcje w formie stacjonarnej, wypełnij formularz zgłoszenia wydarzenia. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji promocyjnej.

Wyślij swoje zgłoszenie najpóźniej do 20 sierpnia 2021 r. Wszystkie materiały video oraz wydarzenia, które zakwalifikują się do udziału w Dniach Otwartych, zostaną opublikowane opublikujemy na stronie www.dniotwarte.eu .

Logo Dni Otwartych